• 8519 730 912 98+
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

معرفی تندر تابان آسیا

مدیریت و پرسنل شرکت تندر تابان آسیا در صنعت برق در حال خدمت صادقانه بوده وبا بهره گیری از تجربه مدیران خود در صنعت برق و بکار گیری نیروهای متخصص و مجرب و استفاده از تجهیزات مدرن فعالیت خود را آغاز نمود. 

این شرکت فعالیت خود را در زمینه های طراحی و ساخت انواع تابلو های فشار ضعیف و فشار متوسط و همچنین طراحی و اجرای پروژه های برقی را آغاز و تا کنون گامهای موثری در صنایع کوچک و بزرگ برداشته است.

این شرکت میکوشد تا با همکاری شرکتهای معتبر داخلی و خارجی و استفاده از دانش روز و تجهیزات معتبر برقی خدمات ارزنده ایی را ارایه دهد.

این شرکت دارای تاییدیه شرکتهای مادر تخصصی و توانیر و شرکت نفت و گاز میباشد.

همچنین شرکت تندر تابان آسیا در زمینه تولید تابلوهای فشار ضعیف و فشار متوسط با شرکت آریا صنعت ارم تفاهم نامه همکاری منعقد نموده و طرفین بصورت واحد از امکانات سخت افزاری و نرم افزاری موجود در  دو شرکت در جهت پیشبرد خط مشی تعیین شده استفاده می نمایند.

بخش های مختلف شرکت تندر تابان آسیا

واحد فروش

این شرکت با استفاده از کارشناسان  مجرب و مشورت های لازم با متخصصین این رشته ، استراتژی خودرا براساس توانمندیها و کیفیت و مشتری مداری قرار داده و سعی دارد فعالیت خود را براساس این استراتژی به جلو ببرد.

Image

واحد فنی مهندسی

این واحد با استفاده از نرم افزار های مدرن طراحی و ساخت وبروز رسانی نقشه های موجود و استفاده از افراد با تجربه در زمینه های طراحی و تولید ومشورت با پرسنل با تجربه تولید در حال خدمات رسانی میباشد.

Image

شرکت تندر تابان آسیا


تولید کننده انواع تابلوهای برق فشار ضعیف و فشار متوسط

شرکت تندر تابان آسیا


شرکت تندر تابان آسیا با دارا بودن تاییدیه شرکتهای مادر تخصصی و توانیر و شرکت نفت و گاز، در زمینه های طراحی و ساخت انواع تابلو های فشار ضعیف، تابلوهای فشار متوسط، طراحی و اجرای پروژه های برقی فعالیت می نماید.

تندر تابان آسیا با همکاری شرکتهای معتبر داخلی و خارجی و استفاده از دانش روز و تجهیزات معتبر برقی بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه می دهد.

واحد تولید

واحد تولید این شرکت شامل بخش های فلزکاری، مونتاژ ورنگ الکترواستانیک میباشد. واحد رنگ الکترو استایتک با بهره گیری از افراد متخصص و دستگاه های مناسب و همچنین استفاده از وان های شستشو وچربیگر و فسفاته سعی در ارایه بهترین محصولات را دارد.
Image

واحد کنترل کیفی

دراین واحد کلیه نقشه ها و محصولات و تولیدات مورد بررسی قرار میگیرند. این بررسی شامل انطباق قطعات ومحصولات فلزی  با نقشه ها وپارامتر های کیفی وهمچنین تست های الکتریکی میباشند.

Image

عضویت در خبرنامه

برای دریافت آخرین اخبار و مصولات تندر تابان آسیا، آدرس ایمیل فعال خود را وارد کرده و بر روی ثبت نام کلیک کنید.

اطلاعات تماس با تندر تابان آسیا

تلفن: 4502 3472 026 
تلفن: 4505 3472 026 
نمابر: 5473 3471 026 
ایمیل: info@tondartaban.com

برچسب های تندر تابان آسیا

راه های ارتباط با ما:

برای ارتباط با ما به یکی از روش های زیر اقدام نمایید:
شنبه تا پنج شنبه
08:00 - 17:00
همیشه
24 / 7 روز هفته
صرفا با هماهنگی قبلی
24 / 7 روز هفته

موقعیت ما:

تماس با ما